Festiwal fryzjerski Fair Hair 2018 i show z udziałem Grupy Tanecznej Diamonds

2 września miałyśmy przyjemność wziąć udział w fantastycznym projekcie. Zostałyśmy do niego zaproszone przez markę SUBTIL. Razem ze wspaniałymi artystami- fryzjerami tworzyłyśmy show w klimacie, który najbardziej nam w duszy gra, czyli LATINO : )

2 września miałyśmy przyjemność wziąć udział w fantastycznym projekcie. Zostałyśmy do niego zaproszone przez markę SUBTIL. Razem ze wspaniałymi artystami- fryzjerami tworzyłyśmy show  w klimacie, który najbardziej nam w duszy gra, czyli LATINO : )

Ale od początku….

Początkiem wakacji skontaktował się z nami dyrektor artystyczny marki Subtil i zaproponował współpracę. Pan Paweł przedstawił temat i zostawił nam wolną rękę co do stworzenia tanecznego show. To był czas na tak zwaną burzę mózgów : ) W czasie kiedy na sali powstawała nowa choreografia do tego widowiska, osoba odpowiedzialna za kreacje tworzyła nowe kostiumy, które miały idealnie wpasować się w ten klimat. W nowych strojach zostały użyte frędzle fluorescencyjne, które pięknie prezentowały się na scenie, a przy tym były nawiązaniem do farb do włosów dających efekt fluo.

Motywem przewodnim i inspiracją tego show był film „Street Dance 2”, czyli bitwa uliczna. Z jednej strony uliczny i młodzieżowy luz, z drugiej latynoamerykańskie, gorące rytmy. Takie były też fryzury, które podczas całego widowiska prezentowali artyści na scenie. Żeby nieco urozmaicić nasz występ zaprosiłyśmy do tańca samych fryzjerów, którzy świetnie odnaleźli się w nowej, tanecznej roli. 

Cały  nasz występ z festiwalu fryzjerskiego możecie zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=4_kCzikzlX0&feature=youtu.be

 

Poniżej kilka zdjęć zza kulis: 

 

 

 

 

 

Pokaz z naszym udziałem:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tutaj cały team: 

 

 

 

Wspaniali artyści: