Kolejna impreza w stylu Latino Party!

16.09.2016
W ostatnim czasie dałyśmy show podczas kilk u imprez o tematyce Latino Party. Dobry temat, bobardzo kolorowy i żywiołowy! :) Podczas imprez Latino Party chętnie wprowadzamy gości w wesoły i gorrrrący świat salsy i samby. W zeszły piątek wystąpiłyśmy w nowej choreografii w rytmach latino. Uwielbiamy nasze nowe stroje. A Tobie podobają się Diamenty w różowo - pomarańczowych frędzlach, falbanach i kamieniach? :)

Poniżej zamieszczone zdjęcia, to pamiątka z imprezy firmowej zorganizowanej przez jedną z naszych ulubionych firm eventowych z Bielska-Białej. Party miało miejsce w Hotelu Tycjan w Milówce. Nasza nowa salsowa choreografia została przyjęta gromkimi brawami, a sami goście bardzo chętnie wzięli udział w poprowadzonej przez nas krótkiej, lecz zabawnej nauce gorącej salsy. Zabawa była przednia! :)

Imprezy w stylu latino zawsze porywają tłumy, bo przywodzą na myśl szał brazylijskiego karnawału i cudowny klimat kubańskich tawern wypełnionych rytmami salsy!Jeśli chciałbyś uświetnić swoją imprezę szałowymi pokazami Grupy tanecznej Diamonds? Zadzwoń lub prześlij zapytanie mailowo, a stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę na nasze show taneczno-animacyjne.