Oprawa artystyczna w wykonaniu Grupy tanecznej Diamonds podczas premiery nowego VOLVO w Katowicach

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma One Media Group zaprosiła nas do współpracy przy realizacji ekskluzywnego eventu - premiery nowego Volvo V90 CC. Poproszono nas o przygotowanie specjalnej choreografii, która miała być oprawą artystyczną głównego punktu programu imprezy, czyli odsłony nowego modelu samochodu.

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma One Media Group zaprosiła nas do współpracy przy realizacji eleganckiego eventu, jakim była premiery nowego Volvo V90 CC. Impreza miała miejsce w Katowicach końcem stycznia 2017. Poproszono nas o przygotowanie specjalnej choreografii, która miała być oprawą artystyczną głównego punktu programu imprezy, czyli odsłony nowego modelu samochodu. Po ustaleniu z głównym realizatorem zlecenia potrzebnych szczegółów, przygotowałyśmy show w stylu glamour.

Choreografia lekka, z elementami jazzu, elegancka i porywająca. Wybrana przez nas muzyka równie podniosła i poruszająca fantastycznie pobudziła zmysły zgromadzonej publiki. Uszyte przez nas kostiumy trafnie dopełniły całości Blue Jazz Torn. Tak właśnie zatytułowałyśmy nasz nowy numer. Ponieważ mamy pozwolenie na wykorzystanie w/w choreografii podczas realizacji pokazów na potrzeby innych eventów, wrzuciłyśmy owy projekt w stałą ofertę choreograficzną. Numer ten wspaniale dogrywa się z show w stylu moulin rogue lub np. jako oprawa imprez w stylu Al Capone. Wywołujące atmosferę tajemnicy czarne ażurowe maski na oczach, szafirowe przepaski z tiulu, koronkowe czarne body... Wszystko to sprawia, że elegancja przeplata się tu ze zmysłowością, że lekkość ruchu zderza się tu z mocnym brzmieniem utworu.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z występu Grupy tanecznej DIAMONDS podczas premiery ekskluzywnego samochodu. Zamieszczamy także link do kilkuminutowego podsumowania całego eventu, na którym tancerki z Grupy tanecznej Diamonds odgrywają dość sporą rolę :) Zachęcamy do obejrzenia, bo sam montaż filmu jest bardzo ujmujący. Autorami fotografii są: Bartosz Grol oraz Dawid Fik.

Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie. Zadzwoń do nas, razem ustalimy w jaki sposób, jako zespół taneczny, możemy podrasować artystyczną oprawę ważnego dla Ciebie lub Twojej firmy wydarzenia.

 

Premiera nowego VOLVO V90 CC-------> https://youtu.be/LpGjCI656lI