Pokaz taneczny wraz z pakietem animacji podczas przyjęcia weselnego w ParkHotel Łysoń w Inwałdzie

"...Bardzo dziękujemy za niesamowity show jakie dałyście w ParkHotel Łysoń w Inwałdzie. Wszyscy nasi goście, co do jednego byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko pokazu tanecznego, ale i przeprowadzonych przez was animacji tanecznych. Jesteście świetne. Ola i Maciek, 22.X.2016 Inwałd..."

Tak tak... nasze pokazy i animacje taneczne idealnie wpasowują się także w klimat przyjęcia weselnego. Czy gościom weselnym podobało się nasze taneczne show w Parkhotelu Łysoń podczas wesela Pani Aleksandry i Pana Macieja? Nie będę tu się zbytnio rozpisywać... podobało się... i to jak! Proszę nie odbierać tego za brak skromności. My to po prostu czujemy w tej pozytywnej energii, wysyłanej w naszym kierunku od uczestników imprezy! :)  A najfajniej obrazuje to recenzja zostawiona na naszym profilu przez Pana Młodego;  "...Bardzo dziękujemy za niesamowity show jakie dałyście w ParkHotel Łysoń w Inwałdzie. Wszyscy nasi goście, co do jednego byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko pokazu tanecznego, ale i przeprowadzonych przez was animacji tanecznych. Jesteście świetne... Ola i Maciek, 22.X.2016 Inwałd..."

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości lub szukasz oryginalnego prezentu dla Pary Młodej,  show Grupy tanecznej Diamonds z Bielska-Białej, to niezapomniana pamiątka i strzał w dziesiątkę.

Zobacz, jak wygląda poprowadzona przez nas animacja taneczna :) Link do filmiku na You Tube -----> https://www.youtube.com/watch?v=Pt7qFr0UDHI