Sylwester w środku lata w Etno Chacie Topolej

Sylwester w środku lata- czemu nie? Gorący, sierpniowy wieczór, podświetlona, lazurowa woda w basenie, wspaniali ludzie, pyszne jedzenie, w tle muzyka porywająca do zabawy i MY- Diamondsy w iście sierpniowej odsłonie. To była nasza pierwsza tego typu impreza, chociaż w tym miejscu pokazywałyśmy się już nie raz. Dla naszych "sylwestrowych" uczestników zatańczyłyśmy egzotyczne hula nad basenem i dwa numery w rytmach samby. Na koniec goście mogli pobawić się razem z nami i wspólnie zatańczyliśmy Coco jumbo.

Sylwester w środku lata- czemu nie? Gorący, sierpniowy wieczór, podświetlona, lazurowa woda w basenie, wspaniali ludzie, pyszne jedzenie, w tle muzyka porywająca do zabawy i MY- Diamondsy w iście sierpniowej odsłonie. 

To była nasza pierwsza tego typu impreza, chociaż w tym miejscu pokazywałyśmy się już nie raz. Dla naszych "sylwestrowych" uczestników zatańczyłyśmy egzotyczne hula nad basenem i dwa numery w rytmach samby. Na koniec goście mogli pobawić się razem z nami i wspólnie zatańczyliśmy Coco jumbo.