Animacje taneczne i fordancerowanie

Tancerki z grupy Diamonds specjalizują się także w prowadzeniu animacji dla gości. Krótka zabawa pod wybrany utwór, najczęściej polegająca na narzuceniu uczestnikom imprezy prostych kroków tanecznych, fantastycznie sprawdza się jako kolejny punkt programu eventu. Animacja zazwyczaj przynosi gościom i organizatorom sporo radości i śmiechu, a przecież to właśnie jest najważniejsze w przebiegu udanej imprezy.

Jako animację gości oferujemy także krótką naukę podstaw wybranego stylu tanecznego. Na przykład krótka lekcja salsy dla Pań na Dzień Kobiet, albo szybka lekcja Line Dance podczas firmowej imprezy na Dzikim Zachodzie.

Współpracujemy też z instruktorami Zumby. Zumbowe zajęcia - animacje również doskonale sprawdzają się podczas imprez i pikników. To w tej chwili dobrze znany na świecie, modny styl taneczno-fitnessowy, a uczestnicy eventów zazwyczaj chętnie reagują na ten rodzaj animacji.

Animacje także mamy dopasowane do klimatu i tematyki przyjęcia. Jeśli jesteś zainteresowany, zapytaj o więcej szczegółów.

Diamonds współpracuje również ze sztabem ładnych, roztańczonych fordanserek. Jeśli na twojej imprezie większą cześć gości stanowią panowie, możesz zamówić u nas hostessy, które zgrabnie wkręcą się w tłum gości i zapartnerują panom w ich ulubionych utworach.