Taneczne show

Potrzebujesz artystycznej oprawy na wielką galę, zaskakującego punktu programu podczas imprezy firmowej, albo show podrasowującego twój wieczorek tematyczny? Idealnie wpasujemy się w tematykę każdego eventu. Impreza karnawałowa, Sylwester, Andrzejki, impreza w stylu Moulin Rouge, Dziki Zachód, Hawaje Party, lata 20. PRL, Wieczór Japoński, Wieczór Bollywood, wesela, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie... Sprawdzimy się wszędzie tam, gdzie jest potrzebna dobra zabawa i fantastyczne show dla Twoich gości. Zdarza się też, że wystawiane przez grupę Diamonds show jest prezentem dla solenizanta, albo pary młodej.

Skontaktuj się z nami i po prostu opowiedz nam o swoich planach na imprezę, a my pomożemy dopasować Ci choreografie i animacje taneczne odpowiednie do programu Twojej imprezy.

Choreografie taneczne

Wśród oferowanych układów tanecznych stworzonych i tańczonych przez formację Diamonds znajdują się m.in.:

Samba Brazylijska to narodowa i kulturowa duma Brazylii. To efektowny taniec do muzyki kojarzonej z szaloną zabawą na rajskich plażach. Skoczny krok, szybkie, ponętne ruchy bioder, klatki i ramion, szerokie uśmiechy i zabrązowione ciała tancerek trafnie oddają klimat południowoamerykańskiego luzu i radosnego usposobienia. Kolorowe stroje, piękne pióropusze... Samba Brazylijska zawsze robi mocne wrażenie!

Najbardziej widowiskowy, spowity czerwono-czarnymi falbanami i najchętniej wybierany przez naszych klientów, taneczny klasyk rodem z dziewiętnastowiecznej Francji. Szpagaty, gwiazdy, kołowrotki, zgrabne wykopy i wyskoki to główne wyznaczniki kankanowej choreografii, zaś jego charakterystyczna muzyka porywa nawet najbardziej opornego widza do wspólnej zabawy. Kankan – ze względu na stroje i charakter - idealnie pasuje pod imprezy w stylu Moulin Rouge czy Dziki Zachód.

Francuski can can - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Latynoskie rytmy zawsze skutecznie podkręcają atmosferę imprezy. Rozkołysane biodra, szybki rytm salsy i dynamicznie tańczące wraz z ciałem tancerek frędzle przeniosą gości w gorący południowy klimat Ameryki i Kuby. Latino Battle Show to choreografia łącząca kubańską Salsę z odrobiną nowoczesności i klubowym bitem. Inspiracją tego show jest utwór "Cuba Latin Formation" z filmu „Street Dance 2”.

Seksowne gorsety, czerwone pióra i zadziorne kabaretki tworzą niepowtarzalny burlesqowy klimat. To niezwykle kobiece show, naznaczone nieco teatralną grą uwodzenia, zaś wprawny widź odnajdzie tu elementy musicalu, klasyki i broadway jazzu. To choreografia najchętniej wybierana na imprezy, gdzie większy procent gości stanowią Panowie. Idealnie wpasowuje się w klimat Moulin Rouge czy Al Capone, ale często jest również wybierana jako numer uświetniający eleganckie imprezy "z klasą", bo choć choreografia ta jest seksowna, to jednak zatańczona ze smakiem.

Seksowna burlesque - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Latynoskie rytmy zawsze skutecznie podkręcają atmosferę imprezy. Rozkołysane biodra, szybki rytm salsy i dynamicznie tańczące wraz z ciałem tancerek frędzle przeniosą gości w gorący południowy klimat Ameryki i Kuby. Salsa jest coraz bardziej znaną w Europie techniką taneczną, a dla wielu roztańczonych Polaków stała się już wręcz stylem życia. Salsowe show chętnie brane jest w zestawie z sambą i hula, jako zestaw choreograficzny pod Wieczór Karaibski, Latino Party, Hawaje Party.

Gorąca salsa - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Najbardziej widowiskowy taniec z latynoamerykańskich. Kolorowe pióra, cekiny i frędzle, rytmiczne bębny i szybkie tempo utworu budują żywiołowy klimat sambowej choreografii. Numer bardzo kobiecy i z pazurem! Samba fantastycznie wpasuje się zarówno w program oficjalnej gali, jak i na wieczór w stylu Latino Party, Hawaje Party.

Żywiołowa samba - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Słodkie różowe spódniczki, kucyki i kokardki, obcisłe topy i proste białe tenisówki tworzą klimat Ameryki z lat 50. XX wieku. Szalone podskoki i wyskoki, energetyczne kiki i obroty, szerokie uśmiechy i rock&roll w tle wniosą ogromną dozę pozytywnej energii w program Twojej imprezy. Jive często jest wybierany jako dodatek do imprez w stylu lat 50. ale też na wieczorki PRL i Pin UP.

Słodki jive - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Charleston to amerykański taniec nazwany od miasta Charleston w Południowej Karolinie. Tańczony w radosnym okresie międzywojennym Ameryki i Europy (lata 20-te i 30- te) we wszystkich klubach i na wszystkich bankietach. Kojarzony z atmosferą filmu Wielki Gatsby. Skoczny i wesoły a przy tym jazzowy i swingowy. My użyłyśmy w swojej choreografii trochę inspiracji od Charlestona, trochę z Towarzyskiej Rumby. Strój do tej choreografii tworzą czarne, koronkowe body, spódniczki z frędzli, charakterystyczne opaski na głowę z piórkami, długie rękawiczki, perły i piorkowe szale boa.

Kolorowe kwiaty, szelest traw hawajskich spódnic i wibrująco-falująca melodia tworzą egzotyczny klimat hula. Hula to pięknie rozkołysane biodra, to delikatny ruch rąk imitujący fale oceanu i rozkołysane pola traw. Hula to również opowieść o radości istnienia i współgrania z naturą tu i teraz. Choreografia ta idealnie podrasuje program imprezy w stylu Hawaje Party, Latin Party, Wieczorek Piracki czy Wieczorek Karaibski.

Egzotyczne hula - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Country Girl to kowbojskie kapelusze, zadziornie podwiązane kraciaste koszule, potargane jeansowe szorty i galopujący rytm muzyki country. To szeroki uśmiech, totalny luz i żywiołowa choreografia rozbudowana o oryginalne kroki Line Dance. To numer, który żywcem przeniesie Twoich gości w klimat Dzikiego Zachodu i sprawi, że nie będą mogli spokojnie usiedzieć na widowni, chcąc jak najszybciej do nas dołączyć podczas naszych country-animacji.

Choreografia w stylu country girls - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Japan Fusion to interesujące choreografie w stylu japońskim. Jeśli organizujesz imprezę w klimacie azjatyckim, nasze show idealnie podkręci atmosferę i nada pożądany charakter Twojemu eventowi. Tajemniczy makijaż gejszy, stroje imitujące kimono i ten specyficzny dla wschodniej kultury muzyczny sampel. Wszystko to sprawi, że Twoi goście na długo zapamiętają tą podróż do kraju kwitnącej wiśni.

Japan fusion - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

Jeśli bollywood to oczywiście taniec brzucha, zwiewne kolorowe materiały okalające nogi i woalki na ustach, odsłaniające tylko przenikliwe spojrzenie. Płynny magnetyzujący ruch bioder pod dobrze wszystkim znaną charakterystyczną melodię to kolejny wyznacznik show zatytułowanego jako Bollywood Flow.

Bollywood flow - Grupa Taneczna Diamonds, taneczne show Bielsko-Biała, Katowice

i wiele innych...

Imprezy okolicznościowe

Taneczne show eventowej grupy Diamonds idealnie podrasuje program każdej gali i każdej imprezy okolicznościowej. Fantastycznie sprawdzimy się jako oprawa artystyczna imprezy sylwestrowej, gali z okazji otwarcia klubu, restauracji czy hotelu, jako prezent urodzinowy, czy niespodzianka dla gości weselnych. Specjalnie dobranym repertuarem rozkręcimy wszelkie imprezy i bankiety firmowe.

Wieczory tematyczne

Organizujesz imprezę w konkretnym stylu? Narzuciłeś specjalną tematykę imprezy? Tancerki z zespołu Diamonds zaprezentują show dopasowane do motywu przewodniego eventu. Moulin Rouge, Dziki Zachód, Hawaje Party, Latino Party, Salsoteka, Wieczór Karaibski, Wieczór Piracki, Wieczorek Japoński, Bollywood Party, PRL Party, Impreza w stylu Al Capone, Impreza Country. Zadzwoń lub napisz na maila i dowiedź się, co możemy zaproponować w wybranej przez ciebie tematyce.

Inne pokazy taneczne

Grupa Diamonds współpracuje również z innymi tancerzami reprezentującymi różne style taneczne. Oferujemy także pokazy par tanecznych w stylach towarzyskich i w salsie, pokazy solistów oraz pokazy ruedowe formacji salsowych.

Show taneczne na życzenie

Na specjalne życzenie przygotujemy dla Ciebie indywidualne show taneczne. Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł na przebieg imprezy, a my zaproponujemy Ci nasz pomysł na jej oprawę artystyczną.